EMS Pro ®

Exclusief belasting

✓ Privé cursus met certificaat
✓ Band maat S
✓ Band maat M
✓ Band maat L
✓ 4 Handstukken
✓ 2 jaar garantie
Ems staat voor Electro magnetic stimulation. 
Het ems pro toestel is ontworpen om bij te dragen aan een strakker en gespierder lichaam.
Het betreft een hoogwaardig toestel dat moderne techniek toepast in een volledig geautomatiseerde behandeling.
Ons apparaat werkt op basis van elektromagnetische straling van een hoge frequentie die zorgt voor maximaal 20.000 sterke spiercontracties in 30 minuten. Dat zijn dus 20.000 sit-ups of 20.000 squats.
De Ems pro is een prachtig apparaat om spieren op te bouwen en het lichaam meer vorm te geven. De uiterst moderne techniek zorgt dat huidige spieren vergroten en nieuwe spiervezels groeien. 
Een geweldig niet-chirurgisch alternatief voor bijvoorbeeld de brazillian butt lift.
 
De voordelen:
spierontwikkeling
ondersteuning bij vetreductie
 
Onze services
Op al onze hoogwaardige behandelapparatuur zit 1+1 jaar garantie!
Uitstekende klantenservice die 7 dagen per week bereikbaar is.
Wij werken niet met onnodige servicecontracten of abonnementen. Heb je service nodig, dan krijg je het!
Mogelijkheid tot volledige financiering indien je langer dan een jaar staat ingeschreven in het KVK.
Mogelijkheid tot deelbetaling zonder tussenkomst van lease en rente.

Cursus
Bij de aanschaf van onze EMS ontvang je de professionele privé cursus GRATIS. Het is bij ons ook mogelijk eerst de cursus te volgen om eens te zien of het werken met de EMS pro echt bij jou past. Mocht je vervolgens binnen 6 maanden besluiten het apparaat bij ons aan te schaffen ontvang je het cursusbedrag als korting op het apparaat.

De EMS PRO leasen
Als ondernemer wil je graag uitbreiden met nieuwe behandelapparatuur, dit is een grote investering die je vaak niet in een termijn kunt voldoen. Wij begrijpen dat, daarom kunnen wij je een lease koopovereenkomst aanbieden tegen een aantrekkelijk maandelijks tarief. Bij ons is het al mogelijk om in aanmerking te komen voor Financial lease als je één jaar ingeschreven staat in het KvK. Let op het is alleen mogelijk om in aanmerking te komen voor financial lease indien je een KvK inschrijving in de beautybrache hebt.


Financial lease:
Te vergelijken met koop op afbetaling mét rente
Vanaf de eerste dag eigenaar van het object
Het object staat op je balans
Investeringsaftrek mogelijk
BTW niet altijd meegefinancierd
Minimaal 1 jaar KVK
Aankoop zonder tussenkomst van lease:
Te vergelijken met koop op afbetaling
Vanaf de eerste dag eigenaar van het object
Het object staat op je balans
Inesteringsaftrek mogelijk
70% - 15% - 15% regeling zonder rente
Minimaal 1 maand KVK
Smiley face

Looptijd lease contractVerplichte aanbetalingBetalingstermijn
60 maanden € 0,00 € 222,19 per maand
48 maanden € 0,00 € 271,15 per maand
36 maanden € 0,00 € 352,91 per maand
30 maanden € 0,00 € 417,90 per maand
*Prijzen onder voorbehoud


28-11-2021

Kwaliteit & service

Erg goede kwaliteit en een service zoals je die hoort te verwachten

  • 1 Ja - 0 Nee